Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /www/doc/www.architekt-interier.cz/www/inc/tridy/tridy_html.inc on line 200
Bytový architekt, design interieru, kuchyně Mgr. Radka Faltusová - Realizace interiéru

Realizace interiéruVšechny dodavatelské firmy, se kterými spolupracujeme,  jsou firmy prověřené dlouhodobou spoluprací.  S těmito firmami garantujeme  kvalitu a dodržování termínů dodávek. Při problému se nevyhýbají komunikaci a aktivně spolupracují na jeho vyřešení. A není pro architekta lepší vizitka, než dobře a bezproblémově provedená realizace. Bohužel v dnešní době není tato základní firemní kultura některým  dodavatelům.


V rámci způsobu realizace návrhu nabízíme klientovi  kompletní realizaci na klíč. Klient může naší firmu nebo doporučené dodavatele využít při realizaci pouze zčásti a zároveň i my jsme samozřejmě schopni kooperovat s jinými, než námi doporučenými firmami. Realizační časový a finanční harmonogram je vždy stanoven dle přání a preferencí investora. Škála spolupracujících firem je poměrně široká, takže můžeme doporučit dle náročnosti a rozsahu realizace ty firmy, které klientovi mohou nejvíce vyhovovat. Klient zároveň nemusí k realizaci naší firmu využít a realizuje si pak návrh vlastní.

  • Návrh stavby a interieru
  • Realizace interiéru
  • Honorář architekta